5 GOLD (israel) Tv canlı izle - Galatasaray Juventus maçı ve UEFA'dan ilginç hata haberi

5 GOLD (israel) Tv canlı izle - Galatasaray Juventus maçı ve UEFA'dan ilginç hata haberi

Galatasaray Juventus maçı bu akşam 5 GOLD (israel) Tv de canlı olarak izle'nebilecek mi? Aldığımız bilgilere göre maçı şifresiz olarak verecek olan kanalların listesi haberimizde.

Spor-02 Ekim 2013, Çarşamba - 15:08

UEFA, Şampiyonlar Ligi organizasyonunun resmi twitter hesabından Manchester City - Bayern Münih maçının anonsunda Roberto Mancini resmi kullandı.

MAÇI ŞİFRESİZ VEREN YABANCI KANALLAR?

İdman TV - Canlı izlemek için tıklayın!
5 GOLD (israel)
Al Jazeera Sport +7 / HD3
beIN Sport Max 5
C+ Liga Campeones 7
Italia 1
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Sports *RED button
Smart Spor / HD

Galatasaray'ın Fatih Terim'in yerine göreve getirdiği Roberto Mancini, bu akşam yeni takımının başında Juventus'un karşısına çıkacak. Ancak UEFA, Şampiyonlar Ligi organizasyonunun twitter hesabından attığı bir tweet'te yaptığı hatayla futbolseverleri güldürdü.

UEFA'YA GÖRE MANCINI HALA CITY'NİN BAŞINDA

UEFA, twitter kullanıcılarından bu akşam oynanacak bir başka Şampiyonlar Ligi maçı olan Manchester City - Bayern Münih maçıyla ilgili sorularını iletmelerini isterken, Galatasaray'dan önce Manchester City'i çalıştıran Roberto Mancini'nin Galatasaray eşofmanlı fotoğrafını bu maçın tweetine yerleştirdi. Yapılan hata kısa sürede farkedildi ve hatalı tweet silinerek yerine Guardiola resminin eklendiği tweet gönderildi.

En Son Eklenen Galeriler »

Yorumlar  • 0