AÖF sınav sonuçları açıklandı - Tıkla 2012 Bütünleme sınav sonucu öğren

AÖF sınav sonuçları açıklandı - Tıkla 2012 Bütünleme sınav sonucu öğren

AÖF sınav sonuçları 2012 Bütünleme sınav sonucu, 2012 AÖF Bütünleme Sınav Soru ve Cevapların ne zaman açıklanacak? 8-9 Eylül 2012 tarihli Açıköğretim Fakültesi Bütünleme sınavı soru ve cevaplarının en geç 12 Eylül Çarşamba günü açıklanması bekleniyor, habermolasi.com olarak sorular ve cevaplar açıklandığı anda sitemizde olacak..

Eğitim- 01 Ekim 2012 Pazartesi, 17:06

8-9 Eylül 2012 tarihli Açıköğretim Fakültesi Bütünleme sınavı soru ve cevaplarının en geç 12 Eylül Çarşamba günü açıklanması bekleniyor, habermolasi.com olarak sorular ve cevaplar açıklandığı anda sitemizde olacak..

 

 

AÖF ÖĞRENCİLERİNE ÖĞRETİM GİDERİ ŞOKU HABERİ İÇİN TIKLAYIN

 

 SINAV SONUÇLARINI KONTROL ETMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sınav soru ve cevaplarının açıklanma bilgisi Anadolu Üniversitesi ile eş zamanlı olarak sitemizde duyurulacaktır... Soru ve cevaplar sayfasına ulaşmak ile ilgili yönerge ve ilişkili sayfa bağlantılarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz...

 

2012 AÖF Bütünleme Sınav Soru ve Cevaplarını kontrol etmek için tıklayın

 

Açıköğretim Fakültesi 2012  Bütünleme  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

 

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma

 

sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

 

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

 

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

 

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

 

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

 

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

caday

peki bu dilekçeyi doldurup hemen aöf bürosuna mı vermek gerekiyor ?yoksa anadolu ünv. aöf yemi postalamak gerekiyor? Çok teşekkürler..

esinn okkkan

arkadaşlarrr benn bii türlüü öğrenemedimmm yaaaaa

evet

aof bürolarından temin edilen dilekçe örnekleriyle, sınavın yeniden incelenmesini isteme hakkınız var

caday

benimde arkadaşlar beklediğim emin olduğum nottan 12-15 not altını almışım ve tek dersten kalmışım mezun olamadım. itiraz edicem ama nasıl? Varmı bilen

!!!!!!!!!!!!!!!

adam akıllı ıs yapan yok!!

....................................?

herkesın mı sınav sonuclarında bi gariplik var itiraz edecek olan arkadaslar var mıdır???

selmaaaa

arkadaşlarr bii sorun mu var sonuçlarda ben 1 ders yüzünden mezun olamıyorum o derste finalde aldığım puanın aynısını yazmışlar noluurr bi yanlış varsa bilmek istiyrum sizin sonuçlar nasıl???

ejder

açıklandı

bornova

açıklandııı.....

cigdem

sınav sonucu degısık olan varmı ???

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayın
Yorumunu Gönder