atama.meb.gov.tr - MEB 2012 Öğretmen atama sonuçları sayfası yayımlandı!

atama.meb.gov.tr - MEB 2012 Öğretmen atama sonuçları sayfası yayımlandı!

http://atama.meb.gov.tr Öğretmen atama sonuçları sayfası MEB, 2012 Öğretmen Atama Sonuçları sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz..Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ), öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere 40 bin öğretmen atama sını gerçekleştiriyor.

Eğitim- 10 Eylül 2012 Pazartesi, 19:01

Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ), öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere 40 bin öğretmen atama sını gerçekleştiriyor.MEB 2012 Eylül Öğretmen Atama Sonuç Açıklama Sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Milli Eğitim Bakanlığı, 40 bin öğretmen ataması için Başöğretmen Salonu'nda tören düzenleyecek. Bilgisayar ortamında gerçekleştirilen atama sonuçları bakanlığın http://ikgm.meb.gov.tr internet adresinden duyurulacak.

Atanan öğretmenler, 11 Eylül tarihinden itibaren görevlerine başlayacak; 12-16 Eylül tarihleri arasında da uyum eğitimine alınacaklar.

MEB 2012 Eylül Öğretmen Atama Sonuç Açıklama Sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sonuçların saat 10:00'da açıklanması bekleniyor.

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 40 bin kadrolu öğretmen atamasını 10 Eylül Pazartesi günün gerçekleştirecek.

 

MEB, okullardaki öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere ilk atama, açıktan ve kurumlar arası atama ile açıktan ilk, kurumlar arası ilk atama yoluyla toplam 40 bin 164 öğretmen ataması yapacak.

 

SONUÇLAR İNTERNET SİTESİNDE

 

Atamalar Milli Eğitim Bakanlığı'nda düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek. Adaylar sonuçlarını atama işlemleri tamamlandıktan sonra bakanlığın internet sitesinden ve habermolasi.com adresinden öğrenebilecek.

 

11 EYLÜL'DE İŞBAŞI

 

Atanan öğretmenler görevlerine 11 Eylül 2012 tarihinden itibaren başlayacak. Atama yapılacak alanlar ve kontenjanları incelendiğinde en çok atama 4 bin 635 kontenjan ile Türkçe öğretmenliğinde olacak. Bu alanı sırasıyla 4 bin 377 kontenjanla okul öncesi öğretmenliği, 3 bin 876 kontenjan ile ilköğretim matematik öğretmenliği takip ediyor.

Beden Eğitimi alanı için 2 bin 547, Bilişim Teknolojileri için 330, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi için 2 bin 975, İngilizce için 2 bin 954, Matematik için bin 78, Müzik için 963, Rehber Öğretmenlik için 3 bin 53, Sınıf Öğretmenliği için 341, Sosyal Bilgiler için 2 bin 127, Türk Dili ve Edebiyatı için bin 663 kontenjan ayrıldı.


ATAMA SONUÇLARI SAYFASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

ay

meb'in sitesinden öğrendim ben... giriyor valla

havva

hepınızın hakkında hayırlısı olsun...

tuğba

arkadaşlar benimde girmediğim site kalmadı uf ya ama saat 2 de açıklanacak haberi gelmiş haberlerde öyle demişler sanırım

açıklandı mı

açıklandı mı???

YAKUP

BAKAN VAR MI ARKADAŞLAR BU N İŞTİR.

dfg

hadi bee

edby

ne kadar beceriksiz insan varsa ve bir yerde toplandıysa sonuç bu kadar olur.

bilgehan

arkadaşlar öğrenen varmı

uf

bu ne ya ,vallahi meb e kadar yok öğretmenler kanser olmasın da kim olsun

kamalı

valizimi topladım otogara!!!!!!

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayın
Yorumunu Gönder