Az tv izle - Manchester United - Galatasaray maçı canlı izle Azerbaycan tv izle hbr tıklayın

Az tv izle - Manchester United - Galatasaray maçı canlı izle Azerbaycan tv izle hbr tıklayın

Az tv izle, Manchester United - Galatasaray maçı izle?Azerbaycan tv canlı yayın izle. Ne zaman saat kaçta?Galatasaray Devler Ligi'ne startı 19 Eylül Çarşamba günü verecek. idman tv izle - Manchester United - Galatasaray maçı canlı yayın.19 Eylül Çarşamba günü 21.45'te başlayacak maç Old Trafford Stadı'nda oynanırken karşılaşma

Spor- 20 Eylül 2012 Perşembe, 08:30

Manchester United - Galatasaray maçı hangi kanalda? Ne zaman saat kaçta?Galatasaray Devler Ligi'ne startı 19 Eylül Çarşamba günü verecek. 19 Eylül Çarşamba günü 21.45'te başlayacak maç Old Trafford Stadı'nda oynanacak.

 

 

CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Manchester United - Galatasaray karşılaşması Turksat uydusundan AzTV Azerbaycan kanalından BİSS şifre girilerek izlenebilecek.

 

Kulüpler bazında Avrupa'nın en prestijli mücadelesi olan UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu yıl Türkiye'yi Galatasaray temsil edecek.

 

Sarı-kırmızılı kulüp grup maçlarına ise Manchester United deplasmanında yapacağı mücadele ile başlayacak. 19 Eylül Çarşamba günü 21.45'te başlayacak maç Old Trafford Stadı'nda oynanırken karşılaşma D-Smart platformundan ekranlara gelecek.

 

Devler Ligi'nde Galatasaray'ın H grubundaki diğer rakipleri Portekiz'in Braga ve Romanya'nun Cluj takımları. 20 yıl önce 1993 senesinde ise Galatasaray Manchester United'ı eleyerek Devler Ligi bileti almıştı;

 

tibet

azeri lerden ne olcak ki yalan dolan rularına işlemiz

Yorumunu Gönder