Digitürk Lig tv E-16 4 hatası ve çözümü burada tıklayın!

Digitürk Lig tv E-16 4 hatası ve çözümü burada tıklayın!

Digitürk Lig Tv E-16 4 hatası çözümü! Üyeliğiniz bu kanalın bulunduğu paketi kapsamamaktadır.Hata Çözümü 1 Bu hata mesajı izlenmek istenen kanalın üyelik dahilinde olmadığı ya da yayınların ödenmemiş fatura kaynaklı kapandığı zamanda görülmektedir.

Spor-16 Eylül 2012, Pazar - 14:37

Digitürk Lig Tv E-16 4 hatası çözümü! Üyeliğiniz bu kanalın bulunduğu paketi kapsamamaktadır.Hata Çözümü 1 Bu hata mesajı izlenmek istenen kanalın üyelik dahilinde olmadığı ya da yayınların ödenmemiş fatura kaynaklı kapandığı zamanda görülmektedir.

 

Hata Çözümü 1

 

Bu hata mesajı izlenmek istenen kanalın üyelik dahilinde olmadığı ya da yayınların ödenmemiş fatura kaynaklı kapandığı zamanda görülmektedir.Ayrıca kutu/ kart uzun süre kullanılmamışsa, Turksattan yayın alan üyeler ilgili kanalı uzun süre hiç seyretmemişse veya ilgili kanala yeni üyelik yapıldı ise geçici olarak bu hata mesajı görülebilir. Üyelik bilgisini kontrol etmek online işlemlere buradan ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

 

Yayın sorununuzun giderilebilmesi için aşağıda bulunan çözüme yönelik adımları takip edebilirsiniz.Ayrıca limitsiz internet paketi kullanıyorsanız,bilgisayarınız üzerinden ücretsiz izleyebileceğiniz yayınlarımızı ve diğer seçenekleri görmek için,Digturk abone numaranız/Kayıtlı cep telefon numaranız ile güvenlik bilgilerinizi girerek kolayca üye olabileceğiniz Digiturkplay adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Hata Çözümü 2

 

Hata alınan kanalın,üyeliğinizdeki paketlerde yer aldığından emin oldu iseniz kanalın üzerinde farklı bir kanala geçmeden en az 15 dakika bekleyiniz. Türksat uydusu üzerinden yayın izleyen Lig TV veya Taraftar paket üyesiyseniz, izleyeceğiniz maç veya programın hangi kanaldan yayınlandığını kontrol etmeli , ve en az 15 dakika önce ilgili kanalın üzerinde(Örneğin; Lig TV, Turkmax) kanal değiştirmeden beklemeniz gerekmektedir.

 

Hata Çözümü 3

 

Problem devam ediyorsa kutunun fişini çıkarıp takınız ve kanal üzerinde kısa bir süre bekleyiniz.

 

Hata Çözümü 4

 

Tüm işlemler yapılmasına rağmen yayın açılmıyorsa, 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak,genel bir yayın problemi ve paket tanımlama sorunu olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

 

En Son Eklenen Galeriler »
Yorumlar

mehmet eştürk

slm Digitürk Lig Tv E-16 4 hatası çözümü! Üyeliğiniz bu kanalın bulunduğu paketi kapsamamaktadır.yazısı çıkıyor kanallarda bugün ödeme yaptım telefonuma digitürkten msj geldi ödemeniz tarafımızdan alınmıstır kanallar kullanımıa açılmıstır diyor ama hala açılmadı bu konuda yardımcı olurmsunuz neden açılamdı hala

AtillaDANIŞMAN

E16-4 hata kodu ile ilgili ödeme yapılmamıştır denilmektedir. hem kredi kart extremde hemde sms ile ödeme alındığını teyid mesajınıza rağmen neden yayınım yoktur. neden yayın izleyemiyorum .  • 2