Diyanet Yeterlilik sınavı diyanet.gov.tr canlı takip! 2013 Yeterlilik sonuçları açıklandı mı?

 Diyanet Yeterlilik sınavı diyanet.gov.tr canlı takip! 2013 Yeterlilik sonuçları açıklandı mı?

2013 Yeterlilik sonuçları açıklandı mı? Diyanet yeterlilik sınav soru ve cevapları yayınlandı.Diyanet Yeterlilik sınavı diyanet.gov.tr canlı takip! Peki diyanet yeterlilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İlgili habere ve diyet.gov.tr gelişmeleri habermolasi.com da tıklayın haberiniz olsun..

Eğitim-04 Eylül 2013, Çarşamba - 09:44

25 Ağustos Diyanet yeterlilik sınav soruları cevapları 'nın ne zaman yayınlanacağını merak konusu iken meb sınav sorularını açıkladı.

Diyanet yeterlilik sınav sonuçları 17 Eylül 2013 günü açıklanacak.Sonuçlar açıklandığı anda habermolasi.com da olacak...

Peki yeterlilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Heyecanlı bekleyiş sürüyor. Biz şimdilik Diyanet Yeterlilik Sınavı soruları ve cevaplarını sayfamızda yer verelim sonuçlar açıklandığı anda da bu sayfada olacak..

25 Ağustos Diyanet Yeterlik Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları için TIKLAYIN

25 Ağustos 2013 günü saat 10:00 'da başlayan Diyanet yeterlilik sınavını biterenler acaba sınav soruları ve cevapları 'nın yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. 25 Ağustos Diyanet yeterlilik sınav soruları cevapları yayınlandı Tıkla Öğren!

25 Ağustos 2013 Tarihli Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları
Sınav soru ve cevap anahtarları 28 Ağustos 2013 tarihinde http://www.meb.gov.tr ve http://www.diyanet.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmıştır.
Diyanet Yeterlilik sınav soruları cevapları yayınlandığında bu sayfaya eklenecektir.. 25 Ağustos 2013 Dİyanet yeterlilik sınavı hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz.
25 Ağustos 2013 Diyanet yeterlilik sınavı soruları açıklandı diye sosyal platformda bazı konular bulunmaktadır. Fakat MEB ve Diyanet işleri başkanlığı henüz resmi olarak sınav soruları ve cevaplarını yayınlamamıştır. Diyanet İşleri başkanlığının yaptığı duyuruda sına soruları ve cevapları 'nın açıklanacağı tarih 28 Ağustos 2013 olarak daha önceden belirtilmiştir.

En Son Eklenen Galeriler »
Yorumlar

merve

şekerler nehaber

musti55

iyidir şekerim ne olsun bekliyoz seni  • 2