BeIN Sport Max 5 izle Galatasaray-Kopenhag maçını şifresiz veren kanallar

BeIN Sport Max 5 izle Galatasaray-Kopenhag maçını şifresiz veren kanallar

Galatasaray-Kopenhag maçını şifresiz veren kanallar (BeIN Sport Max 5 +4 izle) Galatasaray Kopenhag hangi kanalda canlı izle'necek ? Galatasaray Kopenhag maçı izle.Galatasaray Kopenhag maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Spor-23 Ekim 2013, Çarşamba - 22:54

Şampiyonlar liginde mücadele eden Galatasaray gruplarda üçüncü maçına çıkıyor. 23 ekim 2013 çarşamba akşamı Galatasaray Kopenhag ile mücadele edecek. Galatasaray Kopenhag maçı Smart Spor'dan yayınlanacak. Smart Spor dışında ücretsiz olarak maçı izlemek isteyenler için maçı uydudan canlı şifresiz verecek kanalları listeledik...

İDMAN TV GALATASARAY KOPENHAG MAÇINI CANLI İZLE

İşte Galatasaray Kopenhag maçını şifresiz veren kanallar...

Idman TV
Al Jazeera Sport +4
BeIN Sport Max 5
C+ Liga Campeones 8
Sky Calcio 2
Sky Sport 3
Sky Sport Red Button
TV3 Danimarka
Viasat Sport

Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. maçında temsilcimiz Galatasaray, Danimarka temsilcisi Kopenhag'ı konuk ediyor. Galatasaray Kopenhag maçını şifresiz canlı izle'mek için İdman TV'yi açabilirsiniz. İDMAN TV'den Galatasaray Kopenhag maçını canlı izleyebilirsiniz.

Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcimiz Galatasaray'ın Avruma macerasında kritik maç. karşısında iç sahada alınacak bir galibiyet ile Cimbom grupta bir anda Real Madrid'in arkasında iddialı bir konuma gelebilir. Grubun diğer maçında Juventus'un konuğu Real Madrid olacak. Real Madrid B Grubu'nun tartışmasız favorisi. Galatasaray karşısında 6-1 ile kazanan İspanyollar, sonrasında Kopenhag karşısında da 4-0 kazanmışlardı. Zorlu Torino deplasmanında Juventus karşısında 1 puanı son dakikada kurtaran Galatasaray hayati bir puan elde etti. Öyle ki Juventus'un Galatasaray'ı o maçta yenmesi durumunda puanı 4'e yükselecek ve grup ikincliği için oldukça büyük bir avantaj elde edecekti. Galatasaray buna engel olarak İtalyan temsilcisinin puanını 2 yaparken kendi puan hanesine ise ilk puanını yazdırmayı başardı. Galatasaray bu maçta Kopenhag karşısında mutlaka iç sahada kazanmalı. Aslan bu maçın ardından bu kez Danimarka'da Kopenhag karşısında galibiyet arayacak. Galatasaray Kopenhag maçını D Smart platformunda SMART SPOR canlı olarak yayınlayacak.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi B Grubu 2. maçında Juventus ile oynadığı ve 2-2 sonuçlanan maçın özetini hatırlayalım.

 

En Son Eklenen Galeriler »
Yorumlar  • 0