ogrenci.anadolu.edu.tr AÖF sınav sonuçları - 2013 AÖF sınav sonuç öğrenme sayfası tıkla öğren

ogrenci.anadolu.edu.tr AÖF sınav sonuçları - 2013 AÖF sınav sonuç öğrenme sayfası tıkla öğren

AÖF sınav sonuçları - 2013 AÖF ogrenci.anadolu.edu.tr AÖF sınav sonuçları 2013 AÖF sınav sonuçları TC Kimlik no ile sorgula AÖF sınav sonuçları öğren. AÖF Güz Dönemi Sınav Sonuçlarının açıklanma tarihi belli oldu.10 Şubat 2013 AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?İşte 10 Şubat 2013 AÖF final sınav sonuçları...

Eğitim-05 Mart 2013, Salı - 14:30

Aöf 2013 sınav sonuçları burada! 9-10 Şubat 2013 AÖF sınav sonuçları açıklanma tarihi nihayet açıklandı. 9-10 Şubat Aöf final sınav sonuçları tıkla öğren (e öğrenme). 2013 yılı ikinci Aöf final sınavı 9-10 Şubat tarihinde gerçekleştirildi. Peki 9-10 Şubat Aöf final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF öğrencilerinin en çok merak ettiği 9-10 Şubat tarihinde girdikleri sınav sonucunu ne zaman öğrenecekler. 9-10 Şubat Aöf sınav sonuçları için detaylı bilgiler habermolasi.com'da...

Sonuçları öğrenmek için tıklayın

AÖF 'ten beklenen haber geldi. Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin merakla beklediği 2013 AÖF sınav sonuçları açıklandı. 9-10 Şubat tarihlerinde yapılan dönem sonu sınav so

nuçlarıaçıklandı. Fakat AÖF sınav sonuçlarıyalnızca iPhone ve iPad uygulamalarından görünüyor! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin neden böyle bir uygulamaya gittiği bilinmiyor.

Akıllı cep telefonu kullanmayan öğrenciler ise duruma büyük tepki gösteriyor.

Tepkiler üzerine AÖF'ün sınav sonuçlarını iPad ve iPhone ortamından kaldırdığı belirtilirken sonuçların yarın internet sitesinden ilan edilmesi bekleniyor.

AÖF öğrencileri geçtiğimiz günlerde de sınıf geçme sisteminin değişmesi nedeniyle bir imza kampanyası başlatmış ve kurumun internet sitesinde yaşanan sıkıntılara tepki göstermişti.
AÖF Sınav sonuçları bu hafta içerisinde açıklanacağı bildirildi.
habermolasi.com olarak sınav sonuçları için an ve an sizlerle bilgi içinde olacağız.
AÖF öğrencilerinin heyecanla beklediği Güz Dönemi ikinci AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı kesinleşti. AÖF Açıklöğretim Fakültesi'nin bağlı olduğu Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür , Açıköğretim AÖF sınav sonuçlarının ne zaman duyurulacağını açıkladı.
AÖF SINAV SONUÇLARI BU HAFTA AÇIKLANIYOR
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür, öğrencilerin merakla beklediği sınavların sonuçlarıyla ilgili kesin tarihi verdi. Kayıt yenilemelerin 11-22 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacağını ifade eden Rektör Yardımcısı Özgür, "AÖF sınav sonuçları bu hafta içinde açıklanacak" diye konuştu.
AÖF sınav sonuçları AÖF'nin resmi sitesi ogrenci.anadolu.edu.tr ile eşzamanlı olarak habermolasi.com da verilecek. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx linkine tıklayarak kullanıcı ve şifrelerini girecek ve sınav sonucunu öğrenecek.

En Son Eklenen Galeriler »

Yorumlar

ayşenur

ben böyle uygulamanın içine tüküreyim. ne biçim devlet bu yaa iphonesi olmayan napcak akılsızlar...

bok

allah belanızı versın aöf

Kartal

Site çöktü gene.Salı günü bakarız artık.Hem dersler coğaldı.Hem eski sorular sorulmuyor.Birde üstüne bütünleme yok.Ya almişsak D leri F leri?

memet

sayfa bir türlü açılamıyo bu veb sayfası bu kadarmı aciz kalıyo

ali konbukcu

sınav sonuşları ögrenmek

A.A

neyi başardınızda bunu başaracaksınız.bir sonuçları bile adam gibi açıklayamıyorsunuz.utanın be

sedat

bu ne ya böyle sitemi olur

Edater

Bu ne biçim sonuç açıklamasi böyle rezillik mi olur. Nasıl bütünleme yok peki nasıl olacak

emin emin

bu ne iş ancak bu beklenir

emin emin

ancak bu bheklenir

çavdar

sistem açıldı fakat ortalama notu yazmıyor

bu A IİT DERSI BAŞIMA BELE OLDU

BÜTUNLEMEDE YOK İŞİN YOKSA BİR YIL DAHA BEKLE BÖYLE SİSTEMMİ OLUR BEEEE

reşide yıldız

bütün geri gelmesini istiyoruz

KÜBRA KILIÇ

BÜTÜNLEME OLSUN LÜTFEN ACIKTAN OKUMAK COK ZOR EVLİYİM VE BEBEGİM VAR COK ZORLANIYORUM BU SENE SON OLSUN İSTİYORUM LÜTFEN BÜTÜNLEME...

sevilay

valla arkadaşlar sizde biraz çalışın çalışmadan başarmak istiyosunuz artık 31 den bile geçiliyor daha napsınlar

tuba ağkan

bu insanları hiç düşünmüyolar çalışanı var evlisi var kimin umurunda  • 16