Justin Bieber son dakika haberleri burada! - TIKLAYIN

Justin Bieber son dakika haberleri burada! - TIKLAYIN

Justin Bieber yeni sevgilisi Ashley Moore ile evlendi mi? Justin Bieber evlendi diyenler,Justin Bieber Selana Gomez'i aldattı diyenler,Justin Bieber peki diyenlere ne diyecek?Justin Bieber ünlü sevgilisi Selena Gomez'den ayrıldı ama dedikodular bir türlü bitmedi. Justin Bieber yeni sevgilisyle yakalandı.

Magazin- 11 Eylül 2013 Çarşamba, 09:11

Kanadalı ünlü şarkıcı Justin Bieber, Toronto'daki bir gece kulübünde yaşadığı kavga sırasında 40 bin dolar değerinde altın zincirini kaybetti.

Kanada'nın Star dergisinin haberine göre Toronto'daki gece kulübünde kimliği belirsiz bir kişinin bir anda Bieber'in üzerine saldırmasıyla alevlenen kavgada şarkıcı altın kolyesini kaybetti. Dergiye konuşan kulübün yöneticisi Orion Bristol, "Yanına hayranlarından biri yaklaştı, kısa boylu birisiydi ve agresif değildi. Şarkıcının koruması, hayranının hareketini agresif olarak değerlendirince genci yere yatırdı. Bieber zarar görmedi, ancak kulüp çıkışında üzerinde altın zincirinin olmadığı fark edildi" dedi. Kolyenin değerinin 40 bin dolar olduğu öğrenildi.

Justin Bieber yeni sevgili yaptı diyenler,Justin Bieber evlendi diyenler,Justin Bieber Selana Gomez'i aldattı diyenler,Justin Bieber peki diyenlere ne diyecek?

Justin Bieber yıllarca birlikte olduğu güzel sevgilisi Selena Gomez'den ayrıl. Justin Bieber'ın yeni sevgilisi kim? Justin Bieber Selena Gomez aşkı bittikten sonra hemen başka bir sevgili buldu.

Skaldallar prensi olarak gündemden düşmeyen  Justin Bieber  Selena Gomez'den ayrıldıktan sonra bir süredir adı model Ashley Moore ile anılan Bieber, bugüne dek bu iddialara yanıt vermemişti.

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz akşam yeni sevgilisiyle yemeğe çıktı. Restoran çıkışı arabada görüntülenen çift, poz vermekten kaçındı.

justin bieber

Daily Mail'in haberine göre, Justin Bieber, Ashley Moore ile yakın arkadaşı Lil Twist aracılığıyla tanıştı. Moore'un Twist ile de flört ettiği ve bu nedenle iki arkadaşın arasının bozulduğu iddia ediliyor.

Justin Bieber ve 'Will amcası'

Bazı arkadaşlar neredeyse aile gibidir. Belli ki Justin Bieber (19) da Will Smith'i (44) ailesinden biri gibi görüyor.

Daily Mail'in haberine göre Will Smith ile birlikte poz verdiği bir fotoğrafını Çarşamba günü Instagram hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaşan Justin, fotoğrafın altına da "Ben ve Will Amca" yazdı.

Skaldallar prensi olarak gündemden düşmeyen  Justin Bieber  Selena Gomez'den ayrıldıktan sonra bir süredir adı model Ashley Moore ile anılan Bieber, bugüne dek bu iddialara yanıt vermemişti.

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz akşam yeni sevgilisiyle yemeğe çıktı. Restoran çıkışı arabada görüntülenen çift, poz vermekten kaçındı.

Daily Mail'in haberine göre, Justin Bieber, Ashley Moore ile yakın arkadaşı Lil Twist aracılığıyla tanıştı. Moore'un Twist ile de flört ettiği ve bu nedenle iki arkadaşın arasının bozulduğu iddia ediliyor.

aleynaa

haberler yalann.. onlar halen birbirlerini seviyor... kimse boş boş konuşmasınnnn.. ikiside birbirini aldatmadııı.......

nazlı y.

Benzesende justin ’in yerini tutabilcegnmi zannediysn :D püff güldürme beni asdfgh :D

yasin al

sie ben justin biebere benziyorum innan masanı yasin al dıye facem var gelin bakın

JELENA 'YI ÖZLEYEN KIZ.

aslında Selena gomez e antiydim ama bence çok güzel bir kız zamanla ona hayran olmaya başladım ve şuanda JELENA 'YI istiyorum ama Justin mutlu olduğu sürece bir sıkıntı yok.

Belieber

Aptal selenatorler selena justini aldattı!! O mal siklina justini cok üzdü! Simdi mutlu olmaya calisıyo, lütfen justinin mtlulugu size batmasın!! Sevgili idolünüzede yeni bir zengin erkek arkadas bulun.

selena hayranı

selenanın fan sitesinden barıştıklarını ve 30 oğustostan beli sevgili oldukları görebilirsiniz jastin selena ilişki bitmiş değil yeniden ilişkileri başladı

selenatör

jutin de aptal sevgiliside selenayı aldatıya inşala bu kızda justini aldatır aptal justin

jb hayranı

justin eyr o kızı sevmeseydi ona güzel demezdi ......

belieber anti

sende çirkinsin sevgilinde

justin biebe

bence justin dünyaya gelen en iyi insan

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayın
Yorumunu Gönder