Kurtlar Vadisi Pusu'daki maskeli fedai kim? Tıkla öğren! 02.01.2013

Kurtlar Vadisi Pusu'daki maskeli fedai kim? Tıkla öğren! 02.01.2013

Kurtlar Vadisi Pusu'daki maskeli fedai kim? Tıkla öğren!Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki ince ayrıntı dizinin hayranlarının gözünden kaçmadı.Patlamanın olduğu yerden Polat'ın cesedini çıkaran Abdülhey ve Cahit şimdi ne yapacak?

Magazin-02 Ocak 2013, Çarşamba - 22:35

İstihbarat adına infaz gerçekleştiren 'Maskeli adam' kim? Günlerdir Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarının kim olduğunu merak ettiği, ve herkesin hakkında fikir yürüttüğü fakat kimliği bir türlü ortaya çıkmayan maskeli adamı kazağı ele verdi.

 

Başrolünde Necati Şaşmaz'ın rol aldığı 'Kurtlar Vadisi Pusu' adlı dizinin 172. bölümünde Polat Alemdar'ın sol tarafındaki muhalifin giydiği kazakla, 176. bölümdeki maskeli adamın giydiği kazağın aynı olduğu gözlerden kaçmadı.

 

 

Patlamanın olduğu yerden Polat'ın cesedini çıkaran Abdülhey ve Cahit şimdi ne yapacak? Cahit intikam için kimi hedef gösterecek? Polat'ın öldüğü haberini alan Savcı Leyla, bu haberi Nazife Anneye nasıl verecek? Nazife Anne'nin tepkisi ne olacak? Ömer Baba'nın kalbi bu haberi kaldırabilecek mi?

 

Polat'ın ölümünü bir basın toplantısıyla duyuran Savcı Leyla'yı gazeteleri açtığında bekleyen şok ne? Leyla'nın bundan sonraki adımı ne olacak? Leyla'nın karşısına sürpriz bilgilerle hangi isim çıkacak? Abdülhey, Cahit ve Leyla'nın sorgulamak istedikleri isim kim? Baskına gittiklerinde onları bekleyen büyük sürpriz ne olacak?

 

Kurtlar Vadisi Pusu 176 Bölüm yerine bu hafta Kurtlar Vadisi Filistin Filmi Kurtlar Vadisi saatinde ATV'de yayınlanacak.

 

Kurtlar Vadisi Pusu 176 Bölüm FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

En Son Eklenen Galeriler »
Yorumlar  • 0