Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle - KVP yeni 177. bölümü bu akşam

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle - KVP yeni 177. bölümü bu akşam

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle - Bu akşam 10.01.2013 Polat ölecek mi?TV ekranlarında bu sezon rating rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanacak 177. bölümünde yine nefesler tutulacak.

Magazin- 10 Ocak 2013 Perşembe, 22:54

Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin'e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.

 

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar'ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer'in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe'ye ulaşmaya çalışırken, Filistin'de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat'a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.

 

Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe'yi kurtarmaya yetmeyecektir.

 

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yayın Tarihi : 27 Aralık 2012 / Perşembe
Yayın Saati : 20.00

 

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle - Bu akşam 20.12.2012 Polat ölecek mi?TV ekranlarında bu sezon rating rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanacak 175. bölümünde yine nefesler tutulacak.İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 175. bölümünde yaşanacaklar: Patlamanın olduğu yerden Polat'ın cesedini çıkaran Abdülhey ve Cahit şimdi ne yapacak?

 

Cahit intikam için kimi hedef gösterecek? Polat'ın öldüğü haberini alan Savcı Leyla, bu haberi Nazife Anneye nasıl verecek? Nazife anne'nin tepkisi ne olacak?

 

Ömer baba'nın kalbi bu haberi kaldırabilecek mi? Polat'ın ölümünü bir basın toplantısıyla duyuran Savcı Leyla'yı gazeteleri açtığında bekleyen şok ne?Leyla'nın bundan sonraki adımı ne olacak? Leyla'nın karşısına sürpriz bilgilerle hangi isim çıkacak?

 

Abdülhey, Cahit ve Leyla'nın sorgulamak istedikleri isim kim? Baskına gittiklerinde onları bekleyen büyük sürpriz ne olacak? Kurtlar Vadisi Pusu'nun nefesleri kesecek 175. bölümü bu akşam..

 

Polat Alemdar'ın yeni aşk yuvası

 

Geçen hafta evlenen Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı çifti Polat'ın köşkünü aratmayacak bu manzaralı yerde oturacaklar...  'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 'Polat'ı Necati Şaşmaz, 12.12.2012'de sürpriz bir düğün yaparak kendinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenmişti. Düğün sonrası Maldivler'e balayına giden Şaşmazlar'ın, nerede yaşayacağı sonunda ortaya çıktı. Çiçeği burnunda çift; dönüşte Anadolu yakasında, Boğaz'a nazır bir köşkte oturacak.

 

ÇATIDAN BODRUMA TADİLAT!

 

Şaşmaz'ın Boğaziçi Köprüsü'ne yakın bir noktada köşk aldığı ve dört ay önce de tadilat işlemleri için talimat verdiği ortaya çıktı.  Ünlü oyuncunun evi kaça aldığı belirlenemedi ama dekorasyon için büyük para harcadığı öğrenildi. Çatısından bodrumuna kadar yenilenip dekore edilen köşk şimdi Şaşmaz çiftini bekliyor.

 

Yaran Hydyrow

Polat alemdar Turkmenistan seni cok seviyorlar

afyok

maskeli kesin polat)::):):

kemal kılıç

necatı saşmaz bu dızının vazgeçılmez ısmı eger necatı saşmaz bu dızıden ayrılırsa kesınlıkle bu dızı 2. haftası gumler kımse ızlemez necatı saşmaz bu dızının olmassa olmazıı bence bır an on ce gerı ye donmesı yoksa kesınlıkle bı dızıyı asla seyretmekk ve bu kanalı tv lıstesın den bıle çıkartmayı dusunuyorummm

ismail

şu leylanın kafasınada biri sıksa çıksa şu diziden çok gereksiz bir karakter.

serrdar kaya

valla polat filmden çıktıysa bende izleyici koltundan kalkarım haftada bir fil izliyoruz onunda içine ettiler bir bölüm daha beklerim

emiray tuncel

2 maskeli var hiçkimse fark etmedii yada polatı rusyaya götürmüş olabilirler

murat yalçın

adam yeni evlendi tatil yapıyo dizi çekimlerine fırsatı yok yakında çıkar ortaya

ali şahin

maskeliyi polat diye herkesi kandırdılar.zaten polat öldüyse dizi seyredilmez...

faruk durmaz

maskeli polat deglms ya ozamn polat öldu arkadsalar....

önder yalçın

ya kurtlar vadisi pusu 10 yıldır var.hem polat mematinin öcünü almadan nereye gidiyor

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayın
Yorumunu Gönder