Muhsin Yazıcıoğlu son görüntüsü gerçek mi? infaz görüntüleri ortaya çıktı - izle

Muhsin Yazıcıoğlu son görüntüsü gerçek mi? infaz görüntüleri ortaya çıktı - izle

Büyük Birlik Partisi kurucularından, Erzurum Eski İl Başkanı ve MKYK eski üyesi Emrullah Önalan, Muhsin Yazıcıoğlu davasının seyrini değiştirecek bilgiler verdi.

Son Dakika-11 Kasım 2013, Pazartesi - 10:25

Muhsin Yazıcıoğlu son görüntüsü gerçek mi? infaz görüntüleri ortaya çıktı - izle..Son dakika..Muhsin Yazıcıoğlu'nun infaz görüntüsü video izle..Önalan, Muhsin Yazıcıoğlu 'nun helikopterinin düşmesinin hemen sonrasında çekildiği iddia edilen görüntüleri izlediğini iddia etmişti.

İddasında ' "Israrlarıma karşılık sisli bir havada çekilmiş çok kısa bir kayıt izlettiler. Muhtemelen görüntüyü çeken kişi yürüyordu. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun elleri havada sanki son bir kez dua ediyormuş gibiydi. Arkadan çekilmiş bir görüntüydü. Açıkçası profesyonel çekilmiş bir görüntü değildi. Cep telefonuyla ya da boyundan askılığı olan amatör bir kamerayla çekilmiş. Yürürken çekilmişti. Yürürken çıkan ses görüntüye yansıyordu üstelik hareket halinde bir görüntüydü. Muhsin Yazıcıoğlu'nun sırtı dönük, 3 kişi başında duruyordu. Üzerinde beyaz gömleği vardı. Gizli çekilmiş bir görüntü gibiydi. Uzun bir görüntü olabilir ama bana sadece yaklaşık 15 saniyelik bir bölümü izlettiler." diyen  Emrullah Önalan 'ın bu sözlerinin sonrasında internete düşen bir bir görüntüde karlı bir alanda kamuflaj giymiş 4-5 kişinin yanında beyaz gömlekli bir kişi yere diz çökmüş namaz kılma pozisyonunda görünüyor.Dilipak da benzer iddiada bulunmuştu

Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, da olayla ilgili olarak ''Yazıcıoğlu'nun helikopteri düşmedi. Helikopteri sert iniş yaptı. Daha sonra helikopterle gelen bir tim Yazıcığlu'nu infaz etti. Bu işin içinde Amerika, İngiltere ve siviller var. Muhsin Başkan sağ olarak  2 rekat namaz kıldıktan sonra infaz edildi.'' demişti.

HABER 7

En Son Eklenen Galeriler »
Yorumlar  • 0