Şans topu sonuçları Çekildi 5+1 Sonuçları çekildi 9 Ocak Çarşamba sayısal Sonuçları millipiyango.gov.tr için Tıklayın sonuçlar burada

Şans topu sonuçları Çekildi 5+1 Sonuçları çekildi 9 Ocak Çarşamba sayısal Sonuçları millipiyango.gov.tr için Tıklayın sonuçlar burada

şans topu sonuçları Sayısal Loto Sonuçları Şanstopu sonuçları Çekildi 5+1 Sonuçları çekildi Şans topu Sonuçları her çarşamba çekilen sonuçlar millipiyango.gov.tr için Tıklayın 09 Ocak 2013 Milli piyango idaresi tarafından gerçekleştirilen Şans topu sonuçları bu akşam belli oldu.SŞans topu sonuçları haber molası adresinde sizlerle..Süper Loto sonuçları için tıklayınız. 09 Ocak 2013 Sonuçları Şans Topu Millipiyango Sayısal Loto sonuçları millipiyango.gov.tr sayısal loto sonuçları şans oyunları sonuçları burada

Ekonomi-09 Ocak 2013, Çarşamba - 22:05

şans topu sonuçları bu akşam saat 21:30 sularında çekilecek.. Her Çarşamba akşamları çekilişi yapılan şans topu sonuçları her hafta habermolasi.com tarafından da yayınlanmaktadır.  Her hafta binlerce insan zengin olma umudu ile her çarşamba büyük ikramiye dağıtan Milli Piyango'nun sayısal loto oyunu sonuçları internette en çok aranan kelimeler arasına girmeye aday. 

 Biz de www.habermolasi.com olarak her Cumartesi akşamı sayısal loto sonuçları 'nı merak eden 

 

Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen

Şans Topu SONUÇLARI:

HABERMOLASİ.COM DA  

Milli Piyango İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre haftanın kazandıran numaraları

 

 Bu hafta sayısal loto sonuçları ndan 6 bilen olmadığı için büyük ikramiye haftaya devretti.Önümüzdeki hafta büyük ikramiye normalden daha fazla olacağı için talep de çok olacaktır..

 

Peki sayısal loto sonuçları nı tutturmanın püf noktası nedir? Sayısal loto nasıl oynanır.Bu sorunun yanıtını Milli Piyango idaresi aşağıdaki gibi açıklıyor..

 

Sayısal loto HAKKINDA

 

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

 

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

 

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

 

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

 

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

 

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

 

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında çekiliş heyeti ve noter huzurunda gerçekleştirilen sayısal loto oyunu 1 Kasım 1997 tarihinden itibaren, halkın huzurunda eğlence programı eşliğinde saat 21.00 - 22.30 arasında gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

 

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir

 

En Son Eklenen Galeriler »

Yorumlar  • 0