Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ? Merakla Beklenen Sorunun Cevabı İçin Tıklayınız

Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ? Merakla Beklenen Sorunun Cevabı İçin Tıklayınız

Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ? Merakla Beklenen Sorunun Cevabı İçin Tıklayınız Yılbaşı tatili 4 güne çıkınca turizmcilerin yüzü güldü.

Yaşam-21 Aralık 2012, Cuma - 13:55

Yılbaşı tatili 4 güne çıkınca hem tatilciler hem de turizm şirketlerinin yüzü güldü. Türk turist, kriz nedeniyle fiyatları geçen yılla aynı kalan Avrupa turlarına yöneldi. Atina'da yılbaşı 259, Roma'da ise 399 euroya kadar indi

Pazartesi ve Salı gününe denk gelen yılbaşı tatili haftasonuyla birleşince hem yerli turist hem de turizm şirketlerinin yüzü güldü. Bir de fiyatlar Avrupa'daki kriz nedeniyle artmayınca Türk turist, 4 günlük yurtdışı tatil paketlerine yöneldi. Avrupa'da yılbaşı paketi turları 259 euroya kadar düştü. Geçen yıl haftasonuna denk gelen ve 2 gün olan yılbaşı tatili turizmcileri de üzmüştü. Ancak bu yıl Kurban Bayramı tatilinden yeni çıkan yerli turist, uzun tatil fırsatını kullanıp yılbaşında uygun fiyatlı yurtdışı turlarına ilgi gösterdi. Bu yıl yılbaşı turlarında en çok Paris, Roma ve Moskova ile vizesiz Balkan paketleri satılıyor. Şirketler 24 Aralık'ta başlayan Christmas dönemiyle birleşen yılbaşı tatilini değerlendirmek isteyenlere de uzun tatil turları sunuyor.

 

Yılbaşı Kutlamasını İzlemek için Tıklayınız 
 

En Son Eklenen Galeriler »

Yorumlar

ese kan

Kafadan mı attınız bu bilgiyi?

canata

galiba salladılar bu bilgi baska hiç bir yerde söylenmedi  • 2