Zeki Max ve Ali Yeşilırmak finali tıkla izle - Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 Köpek Max. Yetenek Sizsiniz Finali Kim birinci oldu?

Zeki Max ve Ali Yeşilırmak finali tıkla izle - Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 Köpek Max. Yetenek Sizsiniz Finali Kim birinci oldu?

Zeki köpek Max ve Ali Yeşilırmak izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 birincisi Akıllı köpek Max tıkla izle. 2012 kim oldu? Akıllı Köpek Max Yetenek Sizsiniz Türkiye Final kim birinci oldu? izle. 12 Mart 2012 büyük Final izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye kim birinci oldu.

Magazin- 14 Mart 2012 Çarşamba, 16:53

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 3. Sezon final bölümü dün akşam yapıldı...

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de birbirinden yetenekli yarışmacıların boy gösterdiği gecede finale tam 12 yarışmacı kaldı...


Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00'dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak. İşte büyük gün geldi. 12 yetenekli grup ve kişi bugün 500.000 TL'lik büyük ödülü kazanmak için en iyi performanslarını göstermek zorundalar.

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00'dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın için en zor akşam geldi çattı.

 

Seçtikleri yetenekleri buralara kadar getiren jüri artık halk oylarıyla seçilecek yeteneğini beklemeye başladılar. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00'dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak.

Ali Yeşilırmak ve Max şampiyon oldu!
Aklıllı Köpek Max ve eğitmeni Ali, izleyicilerden en fazla oyu alarak Yetenek Sizsiniz Türkiye 3. sezonunun şampiyonu oldu. Yetenekli köpek Max finalde horon teperek izleyenleri büyüledi

 

 ALİ ve MAX'İN DÜN GECEKİ FİNAL PERFORMANSI İÇİN TIKLAYIN


Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın ve Hülya Avşar’ın juri üyeliğini yaptığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' finalinde son ikiye Max'la birlikte Kafkaslar gurubu kaldı. Gecenin sonundaysa sevinen taraf Ali Yeşilırmak ve sevimli köpeği Max oldu. Yarışmanın birincisi büyük ödül olan 250 bin TL'nin de sahibi oldu.

İŞTE FİNALİSTLERİN CANLI PERFORMANSLARI

 

Yetenekli gençler , ilginç gösteriler ve yetenekli hayvanlar derken bir sezon daha tamamlandı ve büyük final gecesi geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00’dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak. Büyük finale saatler kala son provalarını yapan genç yetenekler, bu akşam en iyi performanslarını göstermek zorundalar çünkü bugün büyük gün. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00’dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak.

 

Halk oylaması sonucunda birincisi belirlenecek yarışmada büyük gün geldi ve heyecan hat safhada. Bu akşam Türkiye yeni yeteneğini bulacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00’dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak. Artık Jüri susacak kararı halk verecek ve Türkiye bu akşam yeni yeteneğini seçecek. Bakalım bu Akşam 3. Sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin galibi kim olacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00’dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak. Nefesler Tutuldu. Umutlar, hayaller kurulmaya başlandı.

12 Grup ve yarışmacı bu akşam Türkiye’nin yeteneği olmak için en iyi performansını sergilemek zorundalar. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00’dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak. Acun Ilıcalı ve diğer jüri adayları için en zor gece geldi çattı. Yüzbinlerce kişi arasından seçilen 12 yetenek bu akşamki final gecesinde en iyi performanslarını sergileyip birinci olmak için şavasacaklar. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00’dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi kim?), Yetenek Sizsiniz Türkiye Final İzle.

 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz'e Rize'den yarışmacı olarak katılan ve bir anda Türkiye'nin yeni fenomeni haline gelen Nurullah Selim, yeni gösterisiyle dün geceye damga vurdu.

 

Kendisine has dansı ve konuşma üslubu ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen Nurullah Selim, bu seferki çılgın dansını yarı finale çıkmak için sergiledi.

Yanına aldığı kızlarla ilginç bir gösteriye imza atan Nurullah, Acun ile girdiği ilginç diyalogla hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye birinci 2012 için en büyük aday Halit İncedayı gösteriliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi Diamond illüzyon ile Halit İncedayı mı olacak.? İşte Diamond illüzyon ve Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi;

 

 

ALİ ve MAX'İN DÜN GECEKİ FİNAL PERFORMANSI İÇİN TIKLAYIN

elif

ya ikinçi kim oldu bilen var mı ?

dddddddddddddddd

köpek bile birinci se insanlar neden olmuyor

boşnAK

HAK EDEN EDEN KAZANDIII FAZLA SÖZE HACET YOKK :d

begüm

yetenek sizsinizde çök güzel şarkı söylüyorlar

ecem

çok güzel dans ediyorsunuz bravo hepiniz birbirinizden yeteneklisiniz..........

max

süpersin max insanlardan daha iysin ve hülya hanıma katılıyorum ve çok şirinsin

slem

yetenek hepinizsinizzzzzzzzzzzzz.

İŞ

koskacaman yetenek sizsiniz yarışmasını bir köpek kazanmamalıydı... REZALET!!!!!!!!!!!

ırmak çınar

MAX VE ALİYE BÜYÜK TEBRİKLER DİLİYORUM :D

ırmak çınar

max ve aliye başarılar diliyorum

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayın
Yorumunu Gönder