Ziraat Bankası Personel Alımı İlanı 2012 Sınav Başvurusu için tıklayınız

Ziraat Bankası Personel Alımı İlanı 2012 Sınav Başvurusu için tıklayınız

Ziraat Bankası Sınavla Personel alım ilanı 2012 alacak. Ziraat Bankası Üniversite mezunu personel alımı , Ziraat Bankası Lise Mezunu Personel Alımı , Ziraat Bankası Personel alım ilanı,Yeni açacağı şubeler için 3265 kişiyi istihdam edecek olan Ziraat Bankası, personel kriterlerini ve başvuru tarihlerini açıkladı.

Ekonomi- 12 Ekim 2012 Cuma, 15:32

Yeni açacağı şubeler için 3265 kişiyi istihdam edecek olan Ziraat Bankası, personel kriterlerini ve başvuru tarihlerini açıkladı.

 

Ziraat Bankası, yeni açacağı şubeler için 3.265 kişiyi işe alacak. Orta vadede İstanbul'da 100 şube açmayı planlayan Ziraat Bankası, hiçbir bankanın bulunmadığı 36 ilçede de 'butik şube' açacak. Ziraat Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Ali Toker, bu yıl ilk kez lise ve 2 yıllık yüksekokul mezunlarına da istihdam sağlayacaklarını söyledi.

 

LİSE MEZUNU NEREDE İSTİHDAM EDİLECEK?

 

Personel alımında 4 yıllık üniversite mezunlarının yanı sıra, bu yıl ilk kez lise ve 2 yıllık yüksekokul mezunlarına da yaşadıkları il ve ilçelerde çalışma imkânı sunulacağına dikkat çeken Toker, "Adaylar yaşadıkları şehirde bulanan şubelerde istihdam edilmek üzere sınava katılacak" diye konuştu.

 

PERSONEL DAĞILIMI NASIL OLACAK?

 

Toker, yapılacak sınavlarla, 2.500 banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 3.265 personel alacaklarını söyledi.

 

OPERASYON MERKEZİNDEKİ İŞLEM SAYISI ARTIYOR

 

Dönüşüm sürecinde Ziraat Bankası'nın müşterilerine doğru kanaldan, doğru değer önerisini sunmak üzere şubelerini segmente ederek, yeni oluşturulan 5 kurumsal, 27 ticari ve 73 girişimci şube ile birlikte toplam 1.486 şube ile hizmet verdiğini belirten Toker, "Müşterilerimize sunulan hizmet kalitesini arttırmak ve şubelerimizdeki operasyonel iş yükünü azaltmak amacıyla bu yıl faaliyete başlayan operasyon merkezimiz hızla büyümekte ve merkeze alınan işlem sayısı artmaktadır" dedi.

 

ZİRAAT BANKASI PERSONELİ OLMAK İSTEYENLER DİKKAT!

 

İç kontrolör yardımcısı ve müfettiş yardımcısı yazılı sınavlarının 17 Kasım 2012 tarihinde 7 il merkezinde düzenleneceğini, Teftiş Kurulu'nda uzmanlaşmaya gidilerek; idari bilimler, hukuk ve mühendislik alanlarından olmak üzere 3 ayrı dalda sınav yapılacağını belirten Toker, adayların alanlarına göre özel eğitimlerden geçirilerek çalışma alanlarına göre uzmanlaşmalarının sağlanacağını söyledi.

 

Banko asistanı, servis görevlisi ve uzman yardımcılığı yazılı sınavlarının ise 24 Kasım 2012 tarihinde 21 il merkezinde düzenleneceğini belirten Toker, "Banko asistanı sınavına lise ve 2 yıllık yüksekokul mezunları, servis görevlisi ve uzman yardımcılığı sınavlarına 4 yıllık üniversite ve yüksekokul mezunları bölüm ayrımı yapılmaksızın başvurabilecek" dedi.

Düzenlenecek olan sınavlara katılmak isteyen adaylar, 17 Eylül 2012-28 Eylül 2012 tarihleri arasında Ziraat Bankası internet sitesinden başvuruda bulunabilir.

 

Başarılı olan adaylar Ziraat Bankası Bankacılık Okulunda özel eğitimlerden geçirildikten sonra göreve başlayacak

 

Başvuru tarihleri :
17-28 Eylül 2012

Sınav Tarihleri:Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı,17 Kasım 2012 Cumartesi
Sınav Tarihleri:Uzman Yardımcısı,Servis Görevlisi,Banko Asistanı 24 Kasım 2012 Cumartesi

Başvuru Şartlarına ulaşmak için aşağıdaki uygun bölümlere tıklayınız.

Banko Asistanı (Lise / 2 yıllık yüksekokul mezunları için)

Servis Görevlisi

Uzman Yardımcısı

İç Kontrolör Yardımcısı

Müfettiş Yardımcısı


Başvurmak için tıklayınız!

mehmet alkurt

devlet kurumlarında özel güvenlik olarak çalıştım. uygun görmeniz halinde sizinlede çalışmak isterim.tlf.05425069803

adnan erdem

ii günler arkadaşlar onemli bi maruzatım olacaktıı benmde sınav giriş belgesi 9 kasımda açıklanmış olması gerekiyordu sistem ole diyo fakat ben o bilgilere erişemiyorum bileniniz varsa lütfen 546224 nolu telefonu mesajla bilgilendirebilir mi..teşekürler...

yunus turan

ya arkadaşlar resim konusunu bu kadar büyütmeyin internet kafeye gidin varsa birtane vesikalık foto götürün o ordan tarayıcıdan tarayıp atıyor zaten

tuğba YILDIZ

YA ARKADAŞLAR BAŞVURU DA FOTOĞRAF NERDEN YÜKLENİYOR. HE BU ONAYLA DEDİKTEN SONRA ONAYLANDI FALAN YAZMADI.

tuba yıldız

yaa foto nerden yüklenyo

tuba yıldız

yaa foto nerden yüklenyo

Harun

ya lise mezunuyum ve 18 yaşındayım askerlik bilgisine ne yazmam gerekiyo hiiç bilen yok muu yardım edinn lütfenn !

Rabia Şapla

kayıt sonucumun onaylandımı

rabia şapla

kayıt sonucu

aylin

slm ben liseyım bir başkaı 2 yıılık mezun 24 kasımdakı sınavda 2mizede aynı soracaklar.ama her halıkarda 2 yıllık mezun olan benden daha bilgili alanı var belkı.e ozaman bu liselere haksızlık diğilmi.cevappp

Tüm Yorumları Okumak İçin Tıklayın
Yorumunu Gönder